Про Software.net.ua

Software.net.ua – інтернет-магазин ліцензійного програмного забезпечення, який пропонує українським споживачам  широкий асортимент програм: від антивірусів і операційних систем до спеціалізованого програмного забезпечення.

 

Ми надаємо безкоштовні консультації та технічну підтримку першого рівня приватним користувачам, бізнесам, державним установам та учбовим закладам  по всім продуктам  нашого портфоліо.

Купівля значної частини програм, які поставляються в електронному вигляді, можлива протягом 5 хвилин: на software.net.ua ви карткою сплачуєте замовлення після чого на вашу електронну адресу буде висланий реєстраційний ключ для активації.

Також ми здійснюємо поставки «спеціалізованого» програмного забезпечення на замовлення.

Наявні партнерські угоди з виробниками програм та наш багаторічний досвід забезпечує доставку продукції в найкоротші терміни за вигідними цінами, при цьому ліцензійність програм гарантована.

Звертаємо вашу увагу,  що ми не продаємо програмне забезпечення, яке має російське «коріння». Це наша принципова позиція і реакція на анексію Криму Росією і агресію Росії на Донбасі.


Якщо ви бажаєте отримати консультацію щодо наших продуктів та послуг, зателефонуйте нам, будь ласка, за номером +38044 496 23 66  або надішліть запит на нашу електронну пошту sales@kt.kiev.ua

Ми будемо раді вам допомогти  і відповісти на ваші запитання.

Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.