Гарантійні зобов'язання та обмеження відповідальності

Поверення програмних продуктів

 

SOFTWARE.NET.UA  рекомендує клієнтам заздалегідь(до придбання) ознайомитися з описом програмних продуктів, їх характеристиками та функціональними можливостями, оскільки після придбання ми не зможемо зробити повернення. Це пов'язано з тим, що, після отриманні від вас оплати за програмні продукти, генеруються унікальні ліцензійні ключі для активації ваших примірників продуктів / доступів до продуктів, які є невід'ємними  складовими поставок. З моменту створення зазначених ліцензійних ключів згідно з вашими замовленнями, продукти вважаються використаними, що унеможливлює їх повернення та відповідальність інтернет-магазину за будь-які збитки клієнтів, прямі або непрямі.

 

Якщо клієнт не впевнений в виборі програмного продукту, пропонуємо скористатися тестовими версіями, відправивши нам запит.

 

 

 

 

Звертаємо Вашу увагу!

 

Інформацію про гарантійні випадки виробників програмного забезпечення слід шукати у відповідних «Ліцензійних угодах» та на сайтах  виробників.

 

SOFTWARE.NET.UA реалізує програмні продукти такими “як є”. Продукти нами не тестуються на предмет їх сумісності з будь-якими конкретними пристроями, системами, придатності їх до роботи в будь-яких специфічних умовах тощо.

Якщо в процесі використання продукту виникають помилки, невідповідності або інші недоліки, вони можуть бути усунені виключно виробником програмного продукту в тому числі в рамках надання технічної підтримки.  Для окремих продуктів ми надаємо технічну та інформаційну підтримку 1-го рівня в рамках співпраці з виробниками/розробниками програмних продуктів.

Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.