Оплата

Оплатити продукцію, замовлену на сайті, можна за безготівковим розрахунком. При оформленні замовлення автоматично формується рахунок-фактура на оплату з нашими реквізитами. Ви зможете роздрукувати цей рахунок-фактуру з параметрами Вашого замовлення для оплати.  Фізичні особи можуть сплатити рахунок у касі відділення будь-якого банку.  Юридичні особи можуть сплатити рахунок зі свого розрахункового рахунку. Усі необхідні для звітності бухгалтерські документи будуть доставлені разом з товаром. Також Ви можете оплатити продукцію платіжними картками MasterCard або VISA .

Доступна оплата через платіжні системи:  LiqPay - платіжний сервіс ПриватБанка.

Доставка

В разі купівлі програмного забезпечення в електронному вигляді, на вказану Вами електронну адресу при оформленні замовлення надсилається ключ або код для активації програми.

При купівлі версій коробочних програм на суму від 1000 грн., доставка нашим кур’єром по Києву – безкоштовна, менше цієї суми - 40 грн. Доставка замовлень здійснюється з 10:00 до 18:00 у робочі дні. В інші міста України Доставка здійснюється кур’єрськими службами: • Нова Пошта (novaposhta.ua), або будь-якою іншою зручною для Вас кур’єрською службою. При відправці товару на суму менше 1000 грн, до вартості буде додано 40 грн. Послуги кур’єрських служб сплачуються додатково.

Самовивіз

Адреса: м. Київ, вул. Всеволода Нестайка (Олександра Мильчакова), буд.6, оф. 84 (неподалік від м. «Лівобережна»). Просимо заздалегідь узгоджувати дату та час візиту в офіс.

Графік роботи

Понеділок – п’ятниця: з 9:00 до 18:00. Увага! Усі запити, реєстрації та замовлення обробляються в робочі дні з 9.30 до 18.00.

Контакти

Телефон відділу продажу: +38 044 496-23-66. Наша адреса: 02002, Україна, м. Київ, вул. Всеволода Нестайка (Олександра Мильчакова), буд.6, оф. 84, станція м. Лівобережна, 16-поверхова жовта будівля за Лівобережним Поштамтом.

Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.