Microsoft Office Pro 2019 All Languages ESD 269-17064

12 879,00 ₴
В наявності
SKU
269-17064

Тип продукту: Електронний ключ ESD

Призначення: для домашнього та комерційного використання

Кількість користувачів: 1 Пк

Термін: 1 рік

Мова: багатомовний

 

Немає пов’язаних публікацій

Office 2019 Professional

Базовий набір для роботи. Office професійний 2019 призначений для невеликих зростаючих підприємств, яким потрібні класичні програми Office, а також Outlook, OneDrive, Publisher і Access. Це пакет для одноразового придбання, який інсталюється на 1 ПК для використання на роботі.

 • Одноразове придбання для 1 ПК
 • Класичні версії Word, Excel, PowerPoint, OneNote і Outlook 2019, а також Publisher й Access
 • Безкоштовна підтримка Microsoft протягом 60 днів
 • Ліцензовано для домашнього та некомерційного використання

Працювати разом стало ще простіше
Пакет Office 2019 дає можливість легко ділитися документами та працювати над ними одночасно з іншими користувачами.

 • Спільна робота над документами
  Переглядайте зміни, які внесли інші користувачі, у програмах Word, PowerPoint і OneNote, використовуючи функцію співавторства. Удосконалений журнал версій дає змогу повертатися до попередніх версій документа під час редагування.
 • Спрощене надання спільного доступу
  Швидко діліться документами з іншими користувачами одним клацанням або використовуйте нові сучасні вкладення в програмі Outlook. Тепер ви можете вкладати файли зі служби OneDrive і автоматично налаштовувати дозволи, не виходячи з Outlook.
 • Office на всіх пристроях
  Перевіряйте, редагуйте, аналізуйте та доповідайте за допомогою Office 2019. Документи доступні на всіх ваших пристроях – ПК, комп’ютерах Mac, планшетах і телефонах із Windows і Android™, а також пристроях Apple®.

Office спеціально для вас
Встигайте більше та досягайте бажаних результатів завдяки новим можливостям Office 2019.

 • Знаходьте команди за допомогою поля "Допомога"
  Просто скажіть програмі Word, Excel або PowerPoint, що потрібно зробити, і вона покаже вам потрібну команду.
 • Перевіряйте факти за допомогою інтелектуального пошуку на платформі Bing
  Функція інтелектуального пошуку дає можливість переглядати безпосередньо в документі результати пошуку виділених у тексті термінів в Інтернеті. Під час пошуку враховується також інша контекстна інформація, що міститься в документі.
 • Швидко аналізуйте файли без зайвих зусиль
  Функція прогнозування одним клацанням дає можливість швидко визначити майбутні тенденції на основі даних за минулі періоди. Щоб наочно представити складні дані, можна також скористатися новими діаграмами.

Office завжди під рукою
Залишайтеся на зв’язку з рідними та близькими й тримайте під рукою всю інформацію про важливі проекти, де б ви не були – на роботі чи в улюбленому кафе.

 • Програми Office, оптимізовані для сенсорного екрана
  Читайте, редагуйте, масштабуйте та переходьте між елементами інтерфейсу за допомогою сенсорного екрана. Записуйте нотатки або додавайте зауваження, використовуючи рукописне введення.
 • Хмарне сховище OneDrive: усе в одному місці
  Легко зберігайте свої дані в хмарному сховищі та переходьте з одного пристрою на інший без жодних проблем і втрат. У програмах Office ви зможете відразу почати роботу з того місця, де зупинилися, на будь-якому пристрої.

Ідеальне поєднання з Windows 10
Пакет Office 2016 у поєднанні з Windows 10 – це комплексне рішення з найкращими можливостями для роботи.

 • Windows Hello: пароль – це ви самі
  Windows Hello дає змогу входити на пристрої з Windows* і в Office менш ніж за 2 секунди, тобто втричі швидше, ніж за допомогою пароля**. Скористайтеся камерою, щоб система розпізнала ваше обличчя, або сканером відбитка пальця – в обох випадках Windows Hello спрацює миттєво.
 • Cortana
  Використовуйте помічницю Cortana під час роботи в програмах Office. Якщо інтегрувати її з Office 365, вона допомагатиме впоратися з такими завданнями, як підготовка до наради.
 • Програми Office Mobile
  Програми Office Mobile зручно використовувати на сенсорних пристроях із Windows 10. Їх оптимізовано для роботи в дорозі, і вони дають змогу швидко виконувати завдання.

Ідеальний варіант Office
Гнучкий набір планів передплати Office 365 дає змогу вибрати ідеальний варіант відповідно до власних потреб. Ви можете вибрати особистий план або один план для всієї родини.

 • Повні інстальовані програми Office
  До складу планів Office 365 входять нові програми Office 2019 для ПК і комп’ютерів Mac, зокрема Word, Excel, PowerPoint, Outlook і OneNote.
 • 1 ТБ простору в хмарному сховищі OneDrive
  Служба OneDrive дає змогу підтримувати зв’язок із друзями та рідними, а також тримати під рукою важливі проекти та файли будь-де й на будь-якому пристрої.
 • Доступ до безкоштовної технічної підтримки
  Потрібна допомога з використання пакета Office 2019? Кожен передплатник Office 365 може безкоштовно звертатися до досвідчених фахівців служби технічної підтримки, що пройшли навчання в корпорації Майкрософт.
Докладніше
Термін використання: 1 year
Використання: Home and Business
Кількість користувачів 1 користувач
Час поставки до 48 годин
Форма поставки Інтернет каналами
Виробник: MICROSOFT
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Microsoft Office Pro 2019 All Languages ESD 269-17064
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.