Adobe Dreamweaver CC для 1 користувача на 1 рік

11 950,00 ₴
В наявності
SKU
65297013

Створюйте чудові веб-сайти для будь-яких браузерів і пристроїв!

 

Немає пов’язаних публікацій

Adobe Dreamweaver CC

Програмний продукт Adobe Dreamweaver дає можливість розробникам і дизайнерам створювати професійні web-сайти, грунтуючись на стандартах галузі.

Можливості та переваги:
 

 • Швидке й гнучке кодування
  Спрощений процес створення й програмування динамічних веб-сайтів, а також керування ними завдяки інтелектуальній технології програмування. Переглядайте підказки щодо коду, щоб швидко дізнатися про HTML, CSS та інші веб-стандарти й навчитися редагувати відповідний код. Користуйтеся візуальними підказками, щоб зменшити кількість помилок і прискорити розробку сайтів.
 • Розробка веб-сайтів за лічені кроки
  Налаштовуйте свої веб-сайти швидше завдяки шаблонам, які можна настроїти для створення HTML-повідомлень електронної пошти, інформаційних сторінок, блогів, сторінок електронної комерції, інформаційних бюлетенів і портфоліо. Підсвічування синтаксису й візуальні підказки спрощують читання коду та дозволяють швидше вносити зміни та оновлення.
 • Динамічний дисплей на кожному пристрої
  Створюйте інтерактивні веб-сайти, а потім адаптуйте їх відповідно до потрібного розміру екрану. Попередньо переглядайте свої веб-сайти й правки в реальному часі, щоб переконатися, що сторінки виглядають і працюють так, як потрібно, ще до публікації.
 • Підтримка кількох моніторів для Windows
  Відтепер Ви можете розширити свій робочий простір, відобразивши сторінки на кількох моніторах.
 • Інтеграція із CEF
  Dreamweaver тепер інтегровано з останньою версією середовища Chromium Embedded Framework, тому Ви можете створювати сучасні компоненти для веб-сайтів та відтворення на базі HTML5, таблиці CSS і багато іншого.
 • Удосконалений сучасний користувацький інтерфейс
  Оптимізований інтерфейс без зайвих елементів дозволяє облаштувати свій робочий простір таким чином, щоб у ньому відображалися лише ті інструменти, які Вам знадобляться для написання коду.
 • Підтримка Git
  Зручна організація співпраці завдяки підтримці Git. Керуйте вихідним кодом у Dreamweaver і виконуйте всі стандартні операції просто на панелі Git.
 • Дізнайтеся про нові можливості
  Ми постійно вдосконалюємо Dreamweaver, регулярно додаючи нові функції. Завдяки членству в Creative Cloud Ви отримуватимете доступ до цих функцій, щойно вони з’являтимуться. Наші покрокові посібники містять інструкції будь-якого рівня: від початкових до передових.
Докладніше
Термін використання: 1 year
Використання: Business
Кількість користувачів 1 користувач
Форма поставки Інтеренет каналами
Виробник: Adobe
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Adobe Dreamweaver CC для 1 користувача на 1 рік
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.