Adobe Illustrator CC для навчальних закладів

5 189,00 ₴
В наявності
SKU
65270490-1

Програма для обробки векторної графіки, дає змогу створювати логотипи, піктограми, креслення, типографіку й ілюстрації для друку, веб-сайтів, відео та вмісту для мобільних пристроїв.

Немає пов’язаних публікацій

Adobe Illustrator CC

Ви можете побачити ілюстрації, створені в програмі Illustrator, повсюди. Мільйони дизайнерів і художників використовують Illustrator для створення найрізноманітнішої графіки — від піктограм для веб-сторінок й упаковки різних виробів до ілюстрацій для книжок та рекламних щитів.

Можливості та переваги:
 

 • Бездоганний витвір будь-якого розміру
  У Вашому розпорядженні всі інструменти для малювання, які можуть знадобитися Вам для перетворення простих фігур і кольорів на складні логотипи, піктограми й графіку. Ілюстрації, створені в програмі Illustrator, є векторними, тож їх можна зменшувати для екранів мобільних пристроїв або збільшувати до розміру рекламного щита, і вони в будь-якому розмірі виглядатимуть чіткими й гарними.
 • Неймовірна типографіка, що говорить сама за себе
  Завдяки найзручнішим інструментам Ви можете додати назву компанії до логотипа, створити рекламну листівку або макет веб-сайту. Додавайте ефекти, визначайте стилі й змінюйте окремі символи для створення дизайну з типографікою, що ідеально передає Ваші ідеї.
 • Привертайте увагу, де б Ви не опинилися
  Малюйте малюнки від руки або наводьте контури імпортованих фотографій і змінюйте кольори, щоб перетворити їх на витвори мистецтва. Використовуйте свої ілюстрації для найрізноманітніших цілей: для друкованих видань, презентацій, веб-сайтів, блогів і соціальних мереж.
 • Потужність рівня профі – наш стандарт
  Вражаюча швидкодія й висока точність інструментів дають змогу зосередитися на результаті, а не на засобах його досягнення. Застосовуйте об’єкти векторної графіки одразу в багатьох документах. Працюйте одночасно з різними програмами Creative Cloud, як-от Photoshop, InDesign, XD й Premiere Pro. Немає нічого простішого, ніж додати ілюстрацію до проекту, відео й іншого вмісту.
 • Гнучкі градієнти
  Створюйте насичені поєднання кольорів, надаючи об’єктам і малюнкам природнішого вигляду.
 • Глобальне редагування
  Зберігайте час, змінюючи текст чи об’єкти, що повторюються, відразу в кількох монтажних областях.
 • Настроювана панель інструментів
  Упорядкуйте інструменти на панелі, як вам зручно, додаючи потрібні й видаляючи зайві.
 • Презентація й попередній перегляд обрізання
  Перетворюйте монтажні області на слайди, які можна легко презентувати на екрані або публікувати, і перевіряйте зовнішній вигляд документів з обрізаними краями.
Докладніше
Термін використання: 1 year
Використання: Home and Business
Кількість користувачів 1 користувач
Форма поставки Інтеренет каналами
Виробник: Adobe
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Adobe Illustrator CC для навчальних закладів
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.