Adobe Photoshop CC для 1 користувача на 1рік

4 984,00 ₴
В наявності
SKU
65272487

Програмна продукція для створення та удосконалення фотографій, ілюстрацій, 3D- зображень, розробки веб-сайтів та програм для мобільних, редагування відео.

 

Немає пов’язаних публікацій

Adobe Photoshop CC

Увесь творчий світ користується Photoshop. За допомогою Photoshop мільйони дизайнерів, фотографів і художників у всьому світі роблять неймовірні речі. Якщо Ви щось собі уявляєте, це точно можна втілити за допомогою Photoshop – найкращої у світі програми для обробки зображень і графічного дизайну. Створюйте й удосконалюйте фотографії, ілюстрації та 3D-зображення. Розробляйте веб-сайти й програми для мобільних. Редагуйте відео, імітуйте справжні картини тощо. У цій програмі є все, що необхідно для втілення Ваших ідей.


Можливості та переваги:
 

 • Дизайн із безмежними можливостями, доступний для всіх
  Плакати та пакування, найпростіші банери й чудові веб-сайти, виразні логотипи та ефектні піктограми – весь світ дизайну невпинно розвивається завдяки Photoshop. З інтуїтивно зрозумілими інструментами й простими шаблонами навіть початківці зможуть створити щось надзвичайне
 • Не просто фотозйомка. Неймовірна краса
  Які б завдання перед Вами не стояли – стандартні правки або повне перетворення зображення, з нашим програмним забезпеченням для графічного дизайну ви отримаєте повний набір професійних інструментів для обробки фотографії, що дадуть Вам змогу перетворити свої знімки на витвори мистецтва. Ви можете налаштовувати, обрізати, видаляти об’єкти, ретушувати й відновлювати старі фотографії. Експериментуйте з кольором, ефектами та іншими параметрами знімків, перетворюючи звичайні фото на щось неймовірне
 • Зробіть свій пензель чарівним
  Створюйте малюнки своєї мрії за допомогою інструментів, що призначені спеціально для ілюстраторів. Зробіть свої малюнки ідеально симетричними. Створюйте бездоганні образи завдяки згладжуванню штрихів. Вибирайте олівці, пера, маркери й пензлі, що малюють як справжні, серед понад 1000 інструментів від видатного ілюстратора Кайла Т. Вебстера
 • Новий інтерфейс заповнення з урахуванням вмісту
  У спеціальному робочому середовищі тепер можна точно вибрати пікселі для заповнення, а Adobe Sensei дає змогу легко обертати, масштабувати й віддзеркалювати їх.
 • Режим симетрії
  Зробіть свої малюнки ідеально симетричними завдяки новому режиму, в якому можна визначити осі й вибрати стандартні стилі, такі як круговий, радіальний, спіральний або мандала.
 • Інструмент «Кадр»
  Створюйте фігури або текстові кадри, які можна використовувати як заповнювачі на полотні. Просто перетягуйте зображення в кадри, і їхній розмір буде припасовано.
 • Оновлена заливка з урахуванням вмісту
  Нове виділене робоче середовище «Заливка з урахуванням вмісту» забезпечує можливість інтерактивного редагування для легкого заповнення. Тепер завдяки технології Adobe Sensei Ви можете вибрати, які початкові пікселі використовувати та обертати, масштабувати й віддзеркалювати. Ви також можете переглядати зміни в режимі реального часу з повною роздільною здатністю й зберігати результат на новий шар.
 • Контрольну точку приховано за замовчуванням
  Під час перетворення елементів тепер Ви можете легко переміщувати їх на полотні. Контрольна точка , що відображалася під час перетворення елементів, за замовчуванням приховується. Щоб точка відображалася, можна встановити прапорець Перемкнути контрольну точку на панелі параметрів.
 • Подвійне клацання для редагування тексту
  Тепер Ви можете двічі клацнути текстовий шар, використовуючи інструмент переміщення, щоб швидко почати редагувати текст у документі. Вам більше не потрібно перемикати інструменти для редагування тексту.
 • Автоматичне затвердження змін
  Ефективно кадруйте, перетворюйте, розміщуйте або вводьте текст за допомогою автоматичного затвердження змін. Вам більше не потрібно натискати клавіші Enter (Win) або Return (macOS) чи клацати кнопку «Підтвердження» на панелі параметрів, щоб підтвердити зміни.
 • Пропорційне трансформування за замовчуванням
  Тепер Photoshop за замовчуванням перетворює більшість типів шарів (наприклад, піксельні шари, текстові шари, бітові зображення, розміщені смарт-об’єкти) зі збереженням пропорцій. Фігури та шляхи, які є векторами, досі трансформуються непропорційно за замовчуванням. Під час перетворення шару Вам більше не потрібно утримувати клавішу Shift, перетягуючи держак кута, щоб змінити розмір вибраного шару зі збереженням пропорцій. Щоразу, коли Ви перетягуєте держак кута під час перетворення та переміщення, розмір шару змінюється пропорційно. Утримання клавіші Shift під час перетягування держака кута для трансформації тепер змінює розмір непропорційно.
 • Запобігання випадковому переміщенню панелі за допомогою блокування робочого середовища
  Новий параметр Заблокувати робоче середовище дає змогу запобігти випадковому переміщенню панелей робочого середовища, особливо якщо Ви використовуєте Photoshop на планшеті або працюєте за допомогою стилуса. Щоб отримати доступ до цього параметра, виберіть Вікно > Робоче середовище > Заблокувати робоче середовище.
 • Попередній перегляд режиму накладання в реальному часі
  Тепер Ви можете прокручувати різні варіанти режиму накладання, щоб побачити, як вони виглядають на вашому зображенні. Photoshop у реальному часі показує на полотні попередній перегляд режимів накладання, коли Ви прокручуєте різні варіанти режиму на панелі Шари та в діалоговому вікні Стиль шару.
 • Головний екран
  Швидкий початок роботи на головному екрані Photoshop. Отримуйте доступ до нього в будь-який час, щоб дізнатися про нові функції, підключитися до навчального вмісту та переходити просто до відкритих документів. Клацніть новий значок головного екрана на смузі параметрів, щоб перейти на головний екран у будь-який момент.
 • Покращене вбудоване навчання
  Опанувавши навчальний посібник у програмі (панель Навчання), тепер Ви можете використовувати свої власні зображення, щоб швидше досягати потрібного ефекту.
Докладніше
Термін використання: 1 year
Використання: Home
Кількість користувачів 1 користувач
Форма поставки Інтеренет каналами
Виробник: Adobe
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Adobe Photoshop CC для 1 користувача на 1рік
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.