Adobe Stock для 1 користувача на 1 рік

9 571,00 ₴
В наявності
SKU
65270687

Мільйони зображень, шаблонів і 3D-ефектів

Немає пов’язаних публікацій

Новий торговельний майданчик Adobe Stock містить 45 мільйонів ретельно обраних високоякісних фотографій, графічних об'єктів і відео, які можна використовувати в творчих проектах.

Оскільки ця платформа інтегрована в Creative Cloud, ви зможете зосередитися безпосередньо на дизайні і витрачати менше часу на пошук матеріалів і управління ними. Швидкий доступ до матеріалів для творчості, які надихають на створення шедеврів.Використовуйте високоякісні зображення, графіку і відео royalty-free Adobe Stock прямо з ваших улюблених настільних додатків Creative Cloud !

При бажанні ви також можете купувати ці ресурси прямо з додатків. Знаходьте та переглядайте ресурси безпосередньо на панелі Creative Cloud Libraries. Ця панель в додатках Adobe Premiere Pro CC, After Effects CC і Animate CC тепер підтримує і роботу з відео. Тепер з підтримкою відео в Adobe Stock ви знайдете більше мільйона відеокліпів, які можна використовувати в корпоративних відеороликах, телевізійній рекламі, на веб-сайтах та інших ресурсах. Крім того, ця універсальна бібліотека містить десятки мільйонів фотографій і графіки для створення дизайнів світового класу.

Докладніше
Термін використання: 1 year
Використання: Home and Business
Кількість користувачів 1 користувач
Форма поставки Інтеренет каналами
Виробник: Adobe
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Adobe Stock для 1 користувача на 1 рік
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.