Alt-N ActiveSync для MDaemon ( 5 користувачів на 1 рік)

4 103,00 ₴
В наявності
SKU
SKU-ALTN-AS

Синхронізація даних електронної пошти, календарів, контактів та завдань між обліковим записом серверу MDaemon, WorldClient (поштового веб-клієнту MDaemon) чи Outlook (використовуючи доповнення Outlook Connector) та пристроєм, сумісним з ActiveSync

Немає пов’язаних публікацій

ActiveSync для MDaemon забезпечує синхронізацію даних електронної пошти, календарів, контактів та завдань між обліковим записом серверу MDaemon, WorldClient (поштового веб-клієнту MDaemon) чи Outlook (використовуючи доповнення Outlook Connector) та пристроєм, сумісним з ActiveSync. Він надає найвищий рівень інтеграції для останніх моделей мобільних пристроїв, включаючи iPhone / iPad, BlackBerry 10, Android, та Windows Mobile / Windows Phone. Він також доступний на більшості інших мобільних платформ. ActiveSync також зменшує загальну кількість даних, пересланих за допомогою мобільної мережі. ActiveSync для MDaemon встановлюється також у складі MDaemon, що у такому разі надається як пробна версія строком на 30 днів, але він є окремо ліцензованим продуктом.

Можливості та переваги:

 • Декілька пристроїв під одним обліковим записом
  Багато людей мають більше, ніж один мобільний пристрій. З ActiveSync для Mdaemon, кожен користувач декількох пристроїв будь-яких моделей може легко синхронізувати їх усіх з поштовою скринькою, календарем, контактами, завданнями та нотатками (якщо пристрої підтримують таку можливість). Адміністратор також може обмежити кількість пристроїв, що може приєднати до свого облікового запису кожен користувач.
 • Push Email
  ActiveSync for Mdaemon використовує технологію Push, що надає можливість пристрою бути «завжди увімкненим». Новий лист буде активно перенаправлятись на пристрій після отримання його поштовим сервером Mdaemon.
 • Налаштовуємі ІТ-політики пристрою
  Підвищіть рівень безпеки свого мобільного пристрою разом з політиками ActiveSync. Ви можете обирати з вже існуючих політик або створити власну з екрану керування мобільними пристроями.
 • Доступ до загальних папок
  Підтримується MDaemon Pro з ActiveSync. Тоді як реалізація ActiveSync для Mdaemon підтримує електронну пошту, Події, Контакти, Завдання та Нотатки, не всі клієнти з пристроями допущені до керування цими даними. Доступ до загальних папок контролюється на рівні користувача, домену та серверу.
 • Вікно сесій
  Відображує у головному інтерфейсі активність усіх пристроїв чи поштових клієнтів, що на даний час підключені до MDaemon через ActiveSync, включаючи ID сесії, IP-адресу з'єднання, домен, обліковий запис та тип пристрою.
 • Налаштування ActiveSync
  Дозволяють сконфігурувати оптимальну продуктивність для специфічного середовища.
 • Віддалене стирання
  Якщо пристрій було втрачено чи вкрадено, адміністратор може дистанційно видалити усі дані та повернути пристрій до заводських налаштувань.
 • Автоматичне виявлення
  Користувач може легко створити акаунт на своєму мобільному пристрої шляхом введення адреси електронної пошти та паролю. Йому не потрібно знати ім'я серверу чи будь-які додаткові дані для підключення. Ця можливість спрощує підключення та конфігурацію мобільних пристроїв.
 • Синхронізація з декількома папками
  ActiveSync розшаровує усі запити на синхронізацію замість того, щоб синхронізуватись з кожною папкою окремо — це збільшує термін роботи батарей, кращу збереженість даних та не вповільнює доставку пошти.
 • Глобальний Перегляд Адрес (GAL)
  Також відомий як Глобальна Адресна Книга, містить контактну інформацію та інші ресурси, пов'язані з контактом, щоб її могли переглядати інші користувачі.
 • Передавання даних з SSL-шифруванням
  икористовується для збереження приватності передаваємих даних. SSL використовує криптографічну систему, що шифрує дані двома способами: публічний ключ, відомий усім користувачам, та приватний ключ, відомий лише відправнику та отримувачу. ActiveSync для Mdaemon використовує SSL-шифрування для передачі усіх даних між поштовим сервером та Вашим мобільним пристроєм.
 • Чорні та білі списки
  ActiveSync підтримує занесення у чорні та білі списки за ID, типом пристрою та типом використовуємої операційної системи.
 • Забуття неактивних пристроїв
  Ви можете налаштувати певну кількість днів неактивності, після спливання цього терміну MDaemon забуде цей пристрій. Усі налаштування для цього пристрою та/або історія доступу будуть видалені. Це потрібно для того, щоб не засмічувати налаштування старими, зламаними та втраченими пристроями.

Alt-N

Докладніше
Термін використання: 1 year
Використання: Home and Business
Кількість користувачів 5 користувачів
Форма поставки Інтеренет каналами
Виробник: MDaemon Technologies
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Alt-N ActiveSync для MDaemon ( 5 користувачів на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.