Alt-N Outlook Connector для MDaemon (5 користувачів на 1 рік)

2 914,50 ₴
В наявності
SKU
SKU-ALTN-OC

Outlook Connector для MDaemon відкриває функції групового співробітництва для Microsoft Outlook, використовуючи MDaemon як поштовий сервер

Немає пов’язаних публікацій

Outlook Connector для MDaemon це комплексне рішення для безпечного обміну повідомленнями, що відповідає стандартам для малого та середнього бізнесу. Він підтримує листування, віддалений доступ та адміністрування, блокування спаму, фільтрацію вмісту, мобільну електронну пошту та багатодоменність. Він використовує усі сучасні методи поштової авторизації, щоб мінімізувати загрози безпеці та шахрайство за допомогою електронної пошти. MDaemon Messaging Server надає повний функціонал поштового серверу, встановлюється за декілька хвилин та вимагає мінімум підтримки та адміністрування. Messaging Server містить потужний, багатомовний поштовий клієнт, що дозволяє користувачам отримувати доступ та керувати електронною поштою, контактами, календарями, завданнями, нотатками та дистанційно поширювати документи через веб-браузер.
 

Можливості та переваги:

 • Співробітництво з Outlook
  Користуйтесь повідомленнями, календарями, завданнями, нотатками Outlook, використовуючи MDaemon як поштовий сервер. Використовуйте звичайні інструменти Outlook без потреби у вивченні нового групового додатку. Легке користування календарем з опціями, налаштовуємими від тільки читання до можливости додавати, змінювати та видаляти календарі.
 • Співробітництво корпоративного класу для малого та середнього бізнесу
  Переваги співробітництва з великим бізнесом без необхідності у комплексі дорогої ІТ-підтримки. Легко встановити, налаштувати та керувати без потреб у потужному комп'ютері чи дорогих сертифікатах. Outlook Connector використовує технології стандартів SMTP та IMAP для надійності здійснення операцій.
 • Віддалений помічник
  Дозволяє легко створювати та застосовувати повідомлення, що Ви у відпустці або автовідповідачі. Ви можете вказати час і дату початку та кінця для автоматичного увімкнення та вимкнення автовідповідача.
 • Багатомовна підтримка
  Програму локалізовано на багатьох мовах. Користувачі бачать папки системного рівня (такі як Документи, Календар та Контакти) вибраною ними мовою інтерфейсу, тоді як адміністратори бачать їх англійською.
 • Застосування дозволів розповсюдження
  Опції для керування розповсюдженням даних від тільки перегляду до надання можливості додавати, змінювати та видаляти їх. Можуть бути застосовані як для певної папки, так і до вкладених у неї підпапок.
 • Автоматичне оновлення
 • Легке керування

Alt-N

Докладніше
Термін використання: 1 year
Використання: Business
Кількість користувачів 5 користувачів
Форма поставки Інтеренет каналами
Виробник: MDaemon Technologies
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Alt-N Outlook Connector для MDaemon (5 користувачів на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.