Alt-N RelayFax Network Fax Manager ( 5 користувачів на 1 рік)

5 207,00 ₴
В наявності
SKU
SKU-ALTN-RF

Мережевий факс-менеджер, що забезпечує повні можливості користувачам Вашої мережі

Немає пов’язаних публікацій

Мережевий факс-менеджер RelayFax забезпечує повні можливості користувачам Вашої мережі. Це потужний факсовий сервер, що автоматично відправляє, отримує та керує факсовими повідомленнями та інтегрує повну підтримку факсового функціоналу прямо на Вашу вже існуючу систему електронного листування.

Мережевий факс-менеджер RelayFax приєднується до будь-якої кількості поштових скриньок РОР у визначений інтервал часу та збирає очікуючі факсові повідомлення, після чого відправляє факсом, електронною поштою або роздруковує їх — як зазначено у налаштуваннях. З RelayFax POP3 and SMTP з'єднання можуть бути зашифровані, використовуючи протоколи Sockets Layer (SSL) або TLS (Transport Layer Security), щоб впевнитись у збереженні переданих даних. Для легкості використання, графічний інтерфейс RelayFax був перероблений у відповідності з інтерфейсом MDaemon Мережевий факс-менеджер RelayFax підтримує Fax Over IP (FOIP) з понад 30 віртуальними пристроями, що авторизуються у основаному на SIP програмному забезпеченні РВХ. Ця технологія дозволяє відправляти та отримувати факсові повідомлення прямо через VOIP та не потребує модему чи іншого факсового обладнання.

З RelayFax Ви можете відправляти вихідні чи отримувати вхідні факсові повідомлення, не залишаючи комп'ютера. Вхідні факси можуть конвертуватись у різноманітні формати зображень, такі як TIFF, JPEG, та BMP. При наявності Optical Character Recognition (OCR), підключеного до RelayFax, він може використовуватись для перетворення факсових повідомлень у редактуємий формат документу (DOC, PDF чи інший). Одне повідомлення може бути розіслане по багатьом адресам призначення та автоматично отримує обкладинку згідно налаштувань.

Можливості та переваги:

  • Інструменти адміністрування
  • Легкість у використанні
  • Доступність на багатьох мовах
  • Key Fax Manager

Alt-N

Докладніше
Термін використання: 1 year
Використання: Business
Кількість користувачів 5 користувачів
Форма поставки Інтеренет каналами
Виробник: MDaemon Technologies
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Alt-N RelayFax Network Fax Manager ( 5 користувачів на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.