Alt-N SecurityGateway для Email Серверів ( 5 користувачів на 1 рік)

10 159,00 ₴
В наявності
SKU
SKU-ALTN-SG

Проста та легка у використанні можливість аналізувати, керувати та доповідати про вміст внутрішнього і зовнішнього трафіку Microsoft Exchange Server чи будь-якого іншого поштового серверу SMTP

Немає пов’язаних публікацій

SecurityGateway for Email Servers надає просту та легку у використанні можливість аналізувати, керувати та доповідати про вміст внутрішнього та зовнішнього трафіку Microsoft Exchange Server чи будь-якого іншого поштового серверу SMTP. SecurityGateway поєднує багато рівнів захисту, що забезпечує комплексний захист на межі Вашої мережі, щоб запобігти спаму, фішингу, вірусам та іншим загрозам під час електронного листування. Побудований на основі технології поштової фільтрації Sieve, SecurityGateway забезпечує потужність та гнучкість у керуванні вхідним та вихідним поштовим трафіком.
 

Можливості та переваги:

 • Захист від зовнішніх загроз
  SecurityGateway перевіряє вхідні повідомлення різноманітними тестами безпеки, щоб блокувати зовнішню загрозу, що намагається отримати доступ до Вашої системи. Застосування декількох тестів до вхідних повідомлень допомогає переконатись, що спамери не мають жодної точки, через яку б вони могли проникнути.
 • Захист від внутрішніх загроз
  SecurityGateway це ефективне вирішення проблеми безпеки під час листування, що блокує не лише загрози зовні мережі, а також і внутрішні загрози. SecurityGateway запобігає витоку даних та допомогає впевнитись, що важливі дані Вашої компанії знаходяться у безпеці.
 • Адміністративні налаштування
  SecurityGateway надає гнучкий захист з простими, легкими у використанні опціями для безпроблемного адміністрування. Адміністративні переваги допомагають автоматизувати процеси, такі як додавання доменів та користувачів.
 • Продуктивність
  SecurityGateway може бути точно налаштований для досягнення оптимальної продуктивності. Налаштування рівнів захисту дозволяє адміністратору змінити послідовність виконання правил безпеки, регулювання ширини каналу використовуєтья, щоб запобігти завантаженню усього каналу поштовими сервісами.
 • Детальна та комплексна звітність
  SecurityGateway забезпечує детальну звітність про адміністраторів та користувачів, показує статус кожного електронного листа (прийнято, відхилено чи направлено до карантину) та причину надання цього статусу. Його комплексна звітність допомогає адміністратору ідентифікувати вміст поштового трафіку та потенційні проблеми. Ця звітність дозволяє з першого ж погляду оцінити поштовий трафік, так само як у антивірусах з антиспамовою активністю.

Alt-N

Докладніше
Функції: Antispyware, Antispam and correspondence protection, Anti-phishing
Платформа призначення: Windows / Desktop
Виробник: MDaemon Technologies
Використання: Business
Форма поставки Каналами інтернет
Термін використання: 1 year
Кількість користувачів 5 користувачів
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Alt-N SecurityGateway для Email Серверів ( 5 користувачів на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.