Avast! Internet Security ( 5 користувачів на 1 рік) для захисту конфіденційних даних в Інтернеті

769,00 ₴
В наявності
SKU
ISE-08-005-12-AR

НА 1, 2 АБО 3 РОКИ

Антивірус, захист Вашої домашньої мережі, інструмент для проведення безпечних операцій в Інтернеті, а також ефективний брандмауер для захисту від хакерів

Немає пов’язаних публікацій

Avast! Internet Security — надійний інтернет-захист Вашого ПК. Обмінюйтеся враженнями в соцмережах, купуйте та здійснюйте банківські операції в Інтернеті, не переймаючись про безпеку. Інтелектуальне виявлення загроз, яким оснащено програму Internet Security, дає змогу захистити конфіденційність ваших даних в Інтернеті і створює новий додатковий рівень захисту від програм-вимагачів для важливих файлів і фотографій.


Не дозволяйте зловмисникам отримати доступ до Ваших файлів!
У середньому зловмисники вимагають зі своїх жертв 643 долл. США. Тепер програма Internet Security захищає ваші особисті файли й фотографії та не дає змоги зашифрувати їх, щоб вимагати викуп.

Уникайте підроблених веб-сайтів!
Зловмисники можуть легко створити копію сайту, який ви використовуєте для банківських операцій, щоб викрасти ваші облікові дані (ім’я користувача та пароль). Програма Internet Security шифрує ваші дані, щоб їх захистити.

Виявлення шахрайських повідомлень
Сьогодні фішингові повідомлення це вже не щось на зразок «ви виграли мільйон у лотерею». Програма Internet Security виявляє не тільки дивний текст і підозрілих відправників.

Захистіть свої дані брандмауером!
Дані, що зберігаються на вашому ПК, — ласий шматочок для викрадачів особистих даних. Брандмауер програми Internet Security — це надійний мур, який захистить вас від намагань зловмисників отримати до них доступ.


Можливості та переваги:


Запобігання

 • Брандмауер
  Захистіться від зловмисників за допомогою надійної функції, яка відстежує та контролює всі вхідні та вихідні потоки даних комп’ютера.
 • Захист від спаму
  Позбудьтеся спаму та іншого шкідливого вмісту, щоб зосередитися на справді важливих листах.
 • Справжні сайти
  Захистіться від зловмисників, які намагаються перехопити налаштування DNS (система доменних імен), перенаправити вас на підроблені сайти та викрасти банківські дані.
 • Перевірка Wi-Fi
  Автоматичне виявлення вразливостей у вашій домашній мережі Wi-Fi і проникнення у неї сторонніх осіб.

Захист

 • Інтелектуальний антивірус
  Виявлення та блокування вірусів, шкідливих, шпіонських, фішингових програм і програм-вимагачів. Аналітичні функції дають змогу заблокувати загрози, перш ніж вони встигнуть завдати Вам шкоди.
 • Кібербезпека
  Автоматичне надсилання підозрілих файлів для аналізу в хмарі. Поширення засобу протидії серед усіх користувачів Avast у разі виявлення загрози.
 • Екран поведінки
  Виявлення та блокування підозрілих дій для захисту від невідомих загроз і програм-вимагачів
 • Смарт-сканування
  Виявлення вразливостей, які дають змогу шкідливим програмам потрапити у пристрій: від небезпечних налаштувань і ненадійних паролів до підозрілих додаткових модулів і застарілих програм
 • Захист від програм-вимагачів
  Блокування намагань програм-вимагачів або інших підозрілих програм змінити, видалити або зашифрувати Ваші особисті фотографії та файли.
 • Пісочниця
  Перевіряйте підозрілі файли в безпечному середовищі, перш ніж запустити їх на своєму комп’ютері. У такому разі вони не зможуть Вам нашкодити.
 • Браузер SafeZone
  Безпечно переглядайте веб-сайти та робіть покупки в Інтернеті без встановлення й налаштування жодних додаткових модулів. Наш браузер містить усі необхідні функції для захисту й збереження конфіденційності.

Конфіденційність

 • Паролі
  Захистіть усі свої облікові записи одним надійним паролем. Про все інше подбаємо ми, і Ви зможете входити в свої облікові записи швидко й безпечно.

Цього замало? Це ще не все!

 • Пасивний режим
  Хочете спробувати інший антивірус і одночасно користуватися функціями програми Avast? Переведіть нашу програму в пасивний режим, щоб вона завжди була під рукою за потреби.
 • Ігровий режим
  Тимчасове вимкнення сповіщень під час гри або інших процесів у повноекранному режимі. Тепер Вам ніщо не заважатиме.
 • Очистка браузера
  Очистьте браузер від панелей інструментів, додаткових модулів, а також інших розширень, встановлених без Вашого відома.
 • Обліковий запис Avast
  Усі Ваші пристрої, захищені Avast, на одному екрані. Керування ліцензіями, визначення місцезнаходження мобільних пристроїв і повний контроль без надмірних зусиль.
 • Підтримка в інтерфейсі програми
  Під час використання програми Avast виникли проблеми? Немає потреби довго шукати відповідь на свої питання. Просто надішліть нам повідомлення з програми Internet Security.

Системні вимоги:

  • Windows ХР SP3 / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Оперативна пам'ять 256 МБ
  • Вільне місце на жорсткому диску 1.5 ГБ
Докладніше
Функції: Antispyware, Antispam and correspondence protection, Anti-phishing, Anti-theft, Banking security, Firewall / Firewall, Pisochnitsya / Quarantine
Платформа призначення: Windows / Desktop
Виробник: Avast Software
Використання: Home
Форма поставки Поставка інтернет каналами
Термін використання: 1 year
Час поставки до 48 годин
Кількість користувачів 5 користувачів
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Avast! Internet Security ( 5 користувачів на 1 рік) для захисту конфіденційних даних в Інтернеті
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.