Avast! Ultimate (1 користувач на 1 рік) чотири в одному (інтернет захист, захист від вірусів, підвищувач швидкості ПК, диспетчер паролів)

689,00 ₴
В наявності
SKU
AUL-09-001-012-AR

Пакет «все в одному» — чотири найкращі програми для забезпечення захисту, конфіденційності та підвищення продуктивності в складі одного простого у використанні й недорогого рішення

Немає пов’язаних публікацій

Avast Ultimate — універсальне рішення. Звучить привабливо? Не зволікайте! Усе, що необхідно для Вашого ПК, в одному пакеті преміум-класу. Наш найкращий антивірус, що забезпечує максимальний захист від шкідливих програм і програм-вимагачів. Повна конфіденційність під час перегляду сайтів, виконання банківських операцій і здійснення покупок в Інтернеті. Просте та безпечне керування паролями і їх захист, а також наші найефективніші засоби для очищення, що прискорять роботу Вашого ПК за лічені хвилини. Простіше простого: чотири в одному.

Рішення містить:

 • Premier — максимальний захист від вірусів
  Наш найдосконаліший антивірус — це ваш надійний захист від вірусів, програм-вимагачів, шпигунських програм, найновіших загроз та інших небезпек, що не створює навантаження на ресурси системи. Він забезпечить захист вашого ПК, домашньої мережі Wi-Fi і паролів.
 • SecureLine VPN — максимальна конфіденційність в Інтернеті
  Сьогодні VPN — це необхідність. Приховайте всю свою активність у мережі за допомогою надійного шифрування банківського рівня. Переглядайте сайти, виконуйте банківські операції, спілкуйтеся та робіть покупки — ніхто не отримає доступ до Ваших даних: ані зловмисники, ані сусіди, ані допитливі державні служби, ані навіть ми.
 • Cleanup Premium — максимальна ефективність роботи ПК
  Підвищення швидкодії та відновлення продуктивності ПК за лічені хвилини. Програма подбає про очищення вашого ПК, його швидку та ефективну роботу, а також значно пришвидшить завантаження. Ви зможете отримувати оперативну інформацію про стан вашого ПК, запускати обслуговування одним натисканням, видаляти непотрібне ПЗ, що марнує ресурси системи... і це лише початок!
 • Passwords Premium — найкращий диспетчер паролів
  Швидкий вхід у систему без зайвих проблем — керуйте своїми обліковими записами, використовуючи один безпечний пароль. Безпечне автоматичне введення облікових даних і синхронізація їх на всіх пристроях — від смартфону до ПК. До того ж, ми відстежуватимемо можливі витоки облікових даних.

Системні вимоги:

  • Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Оперативна пам'ять 1 ГБ (для 32-розрядних ОС) або 2 ГБ (для 64-розрядних ОС)
  • Вільне місце на жорсткому диску 2.5 ГБ
Докладніше
Функції: Antispyware, Antispam and correspondence protection, Anti-phishing, Banking security, Firewall / Firewall, Pisochnitsya / Quarantine, VPN (virtual private network)
Платформа призначення: Windows / Desktop
Виробник: Avast Software
Використання: Home
Форма поставки Поставка інтернет каналами
Термін використання: 1 year
Час поставки до 48 годин
Кількість користувачів 1 користувач
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Avast! Ultimate (1 користувач на 1 рік) чотири в одному (інтернет захист, захист від вірусів, підвищувач швидкості ПК, диспетчер паролів)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.