AVG Internet Security ( 1 користувач на 1 рік)

1 450,00 ₴
В наявності
SKU
isc.1.0.0.12

ДЛЯ 1, 3 АБО НЕОБМЕЖЕНОЇ КІЛЬКОСТІ КОРИСТУВАЧІВ, НА 1 РІК

Кращий у своєму класі захист для усіх Ваших пристроїв. Захистіть свої файли та приватне життя!

Немає пов’язаних публікацій

Шкідливі програми більше не обмежуються пошкодженням ПК. Тепер вони спрямовані на Вас. За допомогою програм-вимагачів і незахищеного доступу до веб-камери вони можуть дістатись до найособистіших файлів і навіть проникнути до Вашої оселі. Щоб захистити Ваші конфіденційні файли та приватне життя, ми додали до програми Internet Security функції «Захист веб-камери» і «Захист від вимагачів»
 

Можливості та переваги:

 • Захист комп'ютера
  Наш ефективний антивірус сканує ПК на наявність вірусів, програм-вимагачів, шпигунських програм, руткітів, троянців та іншого шкідливого ПЗ, блокує та видаляє їх. Він виконує свої задачі у реальному часі, саме тому ми можемо ліквідувати загрозу, перш ніж Вам буде заподіяна будь-яка шкода. Ми надійно та швидко перевіряємо та захищаємо Ваші змінні носії USB та DVD. Автоматичні оновлення системи безпеки, аналіз у реальному часі і технології штучного інтелекту є гарантієютого, що навіть найновіші загрози не зможуть Вам зашкодити.
 • Захист листування та веб-захист
  Ваша пошта ще ніколи не була настільки захищеною. Наша технологія захисту листування особливо уважна до вкладених файлів, відбиваючи загрози з будь-якого джерела: як від зловмисників, так і несвідомо інфікованих знайомих. Ваша безпека у інтернеті забезпечується за рахунок сканування посилань і завантажень у реальному часі і захисту від загроз відкритих мереж Wi-Fi.
 • Захист від атак зловмисників
  Посилений брандмауер надає можливість отримати повний контроль над вхідними та надсилаємими потоками даних Вашого ПК. А захист від вимагачів забезпечує додатковий рівень безпеки. Ані зловмисники, ані шкідливі програми — ніхто не зможе дістатись до Ваших конфіденційних даних, файлів та паролів.
 • Захист конфіденційності
  Тримайте загадкових незнайомців та підозрілі програми подалі від своєї веб-камери, шифруйте й приховуйте конфіденційні файли та світлини, а у разі необхідності знищіть їх остаточно, без можливості відновлення.
 • Захист фінансових операцій
  Під час перегляду веб-сторінок, купівлі онлайн та здійсненні банківських операцій Вам знадобиться цей додатковий рівень інтернет-захисту. Ми блокуватимемо листи від шахраїв та спам, а окрім цього, допоможемо уникнути підроблених сайтів або випадкового розголошення паролів та номерів банківських карт зловмисникам.
 • Захист для усієї родини
  Одна підписка дозволяє захистити усі ПК Вашої родини, встановивши Internet Security на кожен комп'ютер у своїй оселі.
 • Захист мобільних пристроїв
  Антивірусний захист поширюється на всі Ваші пристрої під керуванням ОС Android. Можна заблокувати особисті зображення і додатки, знайти загублений чи вкрадений телефон і завадити злодіям скористатись Вашими персональними даними.
Докладніше
Функції: Antispyware, Antispam and correspondence protection, Anti-phishing, Anti-theft, Banking security, Firewall / Firewall, Remote control, Protection against exploits / rootkits, Trojan protection
Платформа призначення: Windows / Desktop, Android / Mobile
Виробник: AVG
Використання: Home
Форма поставки Каналами інтернет
Термін використання: 1 year
Кількість користувачів 1 користувач
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:AVG Internet Security ( 1 користувач на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.