AVG PC TuneUp ( 1 користувач на 1 рік)

1 305,00 ₴
В наявності
SKU
tuh.1.0.0.12

ДЛЯ 1 АБО 3 КОРИСТУВАЧІВ, НА 1 РІК

Виправлення помилок, прискорення роботи і очищення ПК за допомогою вдосконаленого інструмента для оптимізації продуктивності

Немає пов’язаних публікацій

AVG PC TuneUp — це обширний набір понад 30 різноманітних інструментів для оптимізації комп'ютера. Продукт прискорює роботу старих комп'ютерів, видаляє тимчасові файли, що накопичувались роками, не дає програмам марно займати ресурси пристрою, виправляє помилки — і це далеко не усе. AVG PC TuneUp підтримує швидку роботу Windows 10, видаляє непотрібні файли, кожні 3 дні запускає автоматичне обслуговування, виявляє проблеми продуктивності та багато іншого.
 

Прискорення та оптимізація роботи ПК

Ваш комп'ютер довго завантажується, програми запускаються повільно, ігри зависають, інтернет «швидкий» як равлик? AVG PC TuneUp — саме те рішення, що Вам потрібно!

 • Оптимізуйте роботу свого комп'ютера за допомогою функції «Режим сну»
  Встановлені програми сповільнюють роботу, займаючи місце в пам'яті і використовуючи ресурси процесора. Наша повністю вдосконалена технологія задіює для них режим сну та виводить з нього, коли вони стануть потрібні.

Видалення непотрібного, але використовуючого ресурси ПЗ

Старі непотрібні програми, панелі інструментів, прострочені демо-версії, програми які нишком встановлюються у комплекті з іншими, програми які вже були встановлені на Ваш комп'ютер... Усе це займає місце, і у майбутньому може викликати проблеми.

 • Функція пошуку та видалення непотрібного ПЗ
  Дана функція виявляє застарілі та завибагливі до ресурсів програми і допомогає позбутись їх. Можливо, Ви вже й забули про всі програми, що колись встановлювали?

Звільнення файлового простору та очищення понад 200 додатків

З першого ж дня на комп'ютері починають накопичуватись непотрібні дані: залишкові файли Windows, тимчасові файли з інтернету, папки та файли що залишились після видалення програм. Вони зовсім не потрібні. Усе що вони роблять — займають місце і з часом можуть стати проблемою. В нас є два можливих вирішення:

 • Глибоке очищення за допомогою функції Очищення Диску
  Від залишкових встановлювальних файлів до кешу. Від старих резервних копій до тимчасових системних файлів. Вони виконали свою задачу, і тепер їх можна позбутись, звільнивши місце для дійсно важливих речей.
 • Мандруйте мережею простіше та швидше з функцією Очищення Браузеру
  Тимчасові дані і залишкові інтернет-файли? Їх більше немає. Ми видаляємо файли, яких Internet Explorer, Chrome, Firefox та інші браузери не можуть позбавитись самостійно. Це прискорює роботу браузерів та зменшує кількість помилок.

Виправлення помилок та обслуговування комп'ютера у один клік

Втомились від помилок, збоїв і зависань? Спробуйте функцію Обслуговування У Один Клік, щоб забезпечити гідну роботу комп'ютера. Достатньо одного натиснення на мишу...

 • Автоматичне очищення системного реєстру
  Щоб забезпечити надійну роботу операційної системи і уникнути збоїв програм та появи повідомлень про помилку, дозвольте AVG TuneUp потурбуватись про це і очистити Ваш реєстр.
 • Обслуговування у один клік
  Сліди Ваших дій у інтернеті, кешовані файли, залишкові дані програм... —усе це накопичується щодня. Наша функція Обслуговування У Один Клік автоматично вирішить усі ці проблеми.

Можливості та переваги:

 • Прискорення роботи ПК
 • Звільнення місця на диску
 • Економія заряду акумулятору
 • Очищення браузера
 • Попередження збоїв Windows
 • Видалення застарілих програм та компонентів
 • Комплексне обслуговування в один клік
Докладніше
Платформа призначення: Windows / Desktop
Виробник: AVG
Використання: Home
Форма поставки Каналами інтернет
Термін використання: 1 year
Кількість користувачів 1 користувач
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:AVG PC TuneUp ( 1 користувач на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.