G DATA Internet Security Android ( 1 користувач на 1 рік)

430,65 ₴
В наявності
SKU
M1001ESD12003

Захистіть своє мобільне життя від вірусів, шкідливих додатків та викрадачів особистих даних

Немає пов’язаних публікацій

G DATA Internet Security Android

У кафе, у вихідні під час прогулянки або в готелі: Ваш смартфон та планшет завжди з Вами, а також Ваші особисті дані. Ось чому важливо захистити свій мобільний від зловмисного програмного забезпечення. G DATA Internet Security Android захистить Ваші смартфони та планшети, що використовують операційну систему Android, так само надійно, як і зазвичай захищає ПК. Крім цього, він пропонує багато корисних функцій: наприклад, якщо Ви загубили свій пристрій або його поцупили, Ви можете знайти його будь-коли або віддалено видалити свої дані.

Станьте експертом з власного смартфона чи планшета: з G DATA Internet Security Android ВИ можете встановити на своєму мобільному пристрої браузер, який відображує лише вміст, дозволений для дітей. Вчителі та психологи разом склали перелік пристойних сайтів, окрім цього, ми надаємо Вам можливість редагувати цей список, блокуючи недозволені сайти, щоб діти досліджували Інтернет у захищеному, контролюємому оточенні.

Якщо Ви загубите свій смартфон чи планшет, або ж його буде вкрадено, наша система Мобільної Безпеки допоможе швидко його знайти за допомогою онлайн-платформи G DATA. Перед вимкненням телефону або коли заряд батареї буде повністю вичерпано, додаток G DATA востаннє передає місцезнаходження Вашого пристрою, щоб Ви могли знайти його, навіть якщо він вимкнений. Звичайно ж, G DATA дотримується суворого німецького законодавства про конфіденційність даних, тому більше ніхто не встановить Ваші координати.

Тримайте подалі віруси, шпигунське та зловмисне програмне забезпечення. G DATA Internet Security Android — повне, завершене рішення з безпеки для Ваших смартфонів та планшетів. Захистіть свої мобільні пристрої від вірусів та зловмисних сайтів так само, яз захищаєте настільний комп'ютер.
 

Можливості та переваги:

  • Антивірусний сканер
  • Контроль додатків
  • Антизлодій
  • Браузер для дітей
Докладніше
Функції: Antispyware, Anti-theft, Parental controls / Content management
Платформа призначення: Android / Mobile
Виробник: G Data Software AG
Використання: Home
Форма поставки Інтернет каналами
Термін використання: 1 year
Кількість користувачів 1 користувач
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:G DATA Internet Security Android ( 1 користувач на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.