Windows 10 Home 32-bit/64-bit російська мова, коробкова версія Microsoft FPP (бездисковий ліцензійний комплект) для 1 користувача на 1 рік

Спеціальна ціна 4 550,00 ₴ Звичайна ціна 5 080,00 ₴
В наявності
SKU
HAJ-00075

Тип продукту: Коробкові версії Microsoft FPP (USB- носій)

Розрядність операційної системи, bit: 32 та 64

Кількість користувачів: 1 Пк

Термін: 1  рік

Мова: російська

 

Немає пов’язаних публікацій

Windows 10 Home 32-bit/64-bit  російська мова, коробкова версія Microsoft FPP (бездисковий ліцензійний комплект) для 1 користувача

Windows 10 – це принципово швидка, знайома й безпечніша операційна система, у якій є все для плідної творчості й роботи (вбудовані засоби безпеки).

Опис:

  • Добре знайомі функції з новими можливостями

Меню "Пуск" і панель пошуку спрощують пошук програм і файлів. Зручно упорядковуйте й редагуйте фотографії та відео й діліться ними. Швидко відкривайте веб-сайти в Microsoft Edge.

  • Очікувана безпека

  • Новий рівень продуктивності

Встигайте більше з часовою шкалою та Планувальником сповіщень. А завдяки програмі Your Phone нічого не потрібно шукати на телефоні – переглядайте всю переписку й фотографії безпосередньо на комп’ютері (користувачам потрібно зв’язати мобільний телефон із ПК в налаштуваннях ПК або через програму Your Phone із Microsoft Store. Користувачі отримають програму від Microsoft, яку їм потрібно завантажити на мобільний телефон і дотримуватися підказок майстра інсталяції. Потрібен Android 7.0 або пізніших версій).

  • За допомогою Windows Hello здійснюйте безпечний, швидкий вхід без паролів за допомогою свого обличчя, відбитку пальця чи допоміжного пристрою.

Системні вимоги:

Процесор- 1 ГГц або вище;

Пам'ять - 1 ГБ ОЗП для 32-розрядних систем; 2 ГБ ОЗП для 64-розрядних систем;

Жорсткий диск- до 20 ГБ вільного місця;

Відеокарта- екран із роздільною здатністю 800 x 600 або вище. Графічний процесор DirectX 9 із драйвером WDDM .

Доступ до Інтернету (може стягуватися додаткова плата);

Для певних функцій потрібен обліковий запис Microsoft. Щоб переглядати відео на DVD-дисках, потрібне окреме програмне забезпечення.

Докладніше
Термін використання: 1 year
Використання: Home
Кількість користувачів 1 користувач
Час поставки до 48 годин
Форма поставки Інтернет каналами
Виробник: MICROSOFT
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Windows 10 Home 32-bit/64-bit російська мова, коробкова версія Microsoft FPP (бездисковий ліцензійний комплект) для 1 користувача на 1 рік
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.