G DATA Antivirus ( 1 користувач на 1 рік)

808,65 ₴
В наявності
SKU
PCW-GDATA01AVKEY

Безкомпромісний та високопродуктивний захист Ваших даних

Немає пов’язаних публікацій

G DATA Antivirus

Антівірусні сканери працюють з сигнатурами. Експерти використовують їх для визначення кожного нового штаму зловмисного програмного забезпечення. Сканер може використовувати сигнатури, щоб визначити, що певні файли на Вашому комп'ютері є шкідливими. В основі всіх рішень G DATA для комп'ютерів Windows лежить наша технологія CloseGap. Два механізми сканування працюють разом у ідеальній гармонії, щоб гарантувати максимальну безпеку. Разом вони сканують Вашу систему, шукаючі найпоширеніші види шкідливого програмного забезпечення та локалізуючи нові, невідомі загрози. Розумні технології доповнюють одна одну, працюючи саме там, де вони необхідні та не сповільнюючи роботу ПК

Не всі з шкідливих програм, що поширюються кіберзлочинцями, відомі постачальникам антивірусних програм. Ми також використовуємо проактивні технології, що добре виявляють невідомі загрози. Наш Спостерігач Поведінки виявляє зловмисне програмне забезпечення по його поведінці. Що станеться після того, як Ви відкрили файл? Які небажані процеси запускаються на задньому плані? Аналіз поведінки блокує приховані завантаження, перш ніж вони призведуть до ризику.

Окрім фішингових сайтів, багато атак з інтернету відбувається за допомогою інфікування через вразливі місця. Зловмисні веб-сайти спочатку шпигують за конфігурацією комп'ютера та встановленими на нього програмами, шукаючі такі недоліки. Якщо потрібну шпаринку буде виявлено, до комп'ютера надсилається експлойт. Як і у випадку з контекстною рекламою, він підібраний точно під жертву. Зловмисний код використовує недолік у безпеці, щоб завантажувати та встановлювати шкідливі програми, наприклад вимагачів чи банківських троянців. Чим може допомогти G DATA? Ми пропонуємо захист від експлойтів за допомогою власної технології. Головне — розуміти, що програма це багато невеликих процесів, що відбуваються послідовно. Кожен процес є реакцією на попередній, і так далі. Експлойти це дані, що провокують помилкові реакції, примушуючи програму працювати невірно. Щоб виявити це, модуль захисту від експлойтів запускає тести пам’яті та перевіряє час виконання окремих послідовностей програм. Це означає, що він може захистити Ваш комп’ютер навіть від невідомих раніше загроз.

Вимагачі — вид зловмисного програмного забезпечення, тому антивірусні сканери та спостереження за поведінкою можуть виявити і зупинити їх. Ми розробили абсолютно новий процес, щоб ще прицільніше виявляти діяльність вимагачів. G DATA Anti-Ransomware — проактивна технологія виявлення шифрувальників на основі властивостей даного типу загроз. Наприклад, вимкнення резервного копіювання операційної системи, шифрування помітно великої кількості файлів за короткий час або зміна розширень файлів. Такі процеси негайно припиняються, тому Ваші фотографії, відео, документи та електронні листи не можуть бути зашифровані сторонніми.
 

Можливості та переваги:

  • Антивірусний сканер
  • Спостерігач Поведінки
  • Сканування електронної пошти
  • Захист від експлойтів
  • Захист від вимагачів
  • BankGuard — захист банківських та грошових операцій
  • Перевірка USB-носіїв
  • Керування оновленнями
Докладніше
Функції: Antispyware, Antispam and correspondence protection, Anti-phishing, Banking security, Protection against exploits / rootkits, Trojan protection
Платформа призначення: Windows / Desktop
Виробник: G Data Software AG
Використання: Home
Форма поставки Інтернет каналами
Термін використання: 1 year
Кількість користувачів 1 користувач
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:G DATA Antivirus ( 1 користувач на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.