G DATA Antivirus для Mac ( 1 користувач на 1 рік)

1 078,65 ₴
В наявності
SKU
PCW-GDATA01AVKEYMAC

Надійний захист від вірусів, троянців та фішингу

Немає пов’язаних публікацій

G DATA Antivirus для Mac

Коли Ви створюєте, друкуєте або ж просто переглядаєте кінофільми, сканування у реальному часі захищає Вас. Воно сканує систему на предмет непомітного, але шкідливого програмного забезпечення, не сповільнюючи при цьому роботу Вашого Mac. Коли файл створюється, відкривається або змінюється, G DATA Antivirus для Mac перевіряє цей процес і припиняє підозрілі операції. Щоб захистити Вас від неприємних наслідків, потенційна загроза переміщується до карантину. Після цього Ви вирішуєте, що з нею робити.

Зловмисне програмне забезпечення може легко ховатися на USB-накопичувачі або зовнішніх жорстких дисках. Скануйте будь-який носій, який Ви під’єднуєте, на наявність шкідливих програм. Просто перетягніть піктограму накопичувача, вибраного файлу або цілих папок у вікно антивіруса або на значок G DATA у Вашому доку. Ви одразу ж дізнаєтесь, оскільки шкідливець видасть себе.

Захистіть від кібератак не лише себе, але й своїх друзів та близьких. Зловмисне програмне забезпечення для Windows не загрожує Вашому Mac, однак воно може розповсюдитись до інших комп'ютерів за допомогою електронної пошти чи змінних носіїв. Завдяки антивірусу G DATA для Mac Ви більше не станете джерелом вірусів для Windows.

Ми також доглядаємо за Вами та Вашою родиною на шляху крізь Інтернет: Інтернет-захист G DATA для браузера розпізнає шкідливі посилання та блокує фальшиві фішинг-сайти. Активуйте розширення для Google Chrome або Apple Safari одним рухом клавіші. Інтерфейс користувача зроблений легким для Вас: просто оберіть, що потрібно сканувати — і все врятовано. У вікні програми Ви також можете будь-коли перевірити поточний стан безпеки вашої системи.
 

Можливості та переваги:

  • Антивірусний сканер
  • Карантин
  • Антифішинг
  • Сканування за вимогою
  • Захист від вірусів для Mac та Windows
  • Автоматичне оновлення
Докладніше
Функції: Antispyware, Anti-phishing, Protection against exploits / rootkits, Trojan protection, Pisochnitsya / Quarantine
Платформа призначення: Mac OS / Desktop
Виробник: G Data Software AG
Використання: Home
Форма поставки Інтернет каналами
Термін використання: 1 year
Кількість користувачів 1 користувач
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:G DATA Antivirus для Mac ( 1 користувач на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.