G DATA Internet Security ( 1 користувач на 1 рік)

1 078,65 ₴
В наявності
SKU
PCW-GDATA01ISKEY

Кібербезпека нового покоління — Ваш надійний інтернет-захист

Немає пов’язаних публікацій

G DATA Internet Security

З'єднання між банком та Вашим комп'ютером зазвичай шифроване. Розшифровка отриманих даних відбувається у браузері. Кіберзлочинці використовують банківських троянців, щоб втрутитись у цей процес. Коли Ви надсилаєте дані, зловмисники маніпулюють ними. Ваші гроші більше не надходять до отримувача — вони зникають на іншому рахунку.

Звичайно ж, наш антивірусний сканер виявляє банківські троянські програми на основі їх характеристик. Якщо зловмисне програмне забезпечення вже має відомі сигнатури, Internet Security виявить його ще до завантаження. Наша технологія BankGuard також захищає вас від небезпек, які досі невідомі. Ця функція гарантує, що у вашому браузері відображається лише перевірений, справжній вміст.

Антивірусний монітор перевіряє кожен файл, отриманий з мережі. Він зупиняє заражені документи, зображення та інші дані під час їх завантаження. Це означає також, що Вам більше не загрожують приховані завантаження. Роблячи це, Internet Security не покладається лише на погодинно оновлені підписи вірусів. Крім сканування підписів, програма забезпечує також і хмарний захист. Властивості файлів, які точно є шкідливими, зберігаються онлайн. Вони порівнюються з властивостями Ваших файлів — і Ви одразу ж дізнаєтесь, чи все нормально.

Веб-адреси також порівнюються у хмарі. Якщо URL-адреса визначена в базі даних як розповсюджувач шкідливого вмісту, наш захист браузера блокує сайт. Тому не потрібно боятись, що злочинці заманять Вас до пастки за допомогою фішингових посилань. Це також стосується атак за допомогою соціальних мереж. Фальшиві посилання не відкриватимуться у браузері. Незалежно від хмарного захисту, локальний веб-захист також перевіряє кожен файл, надісланий на Ваш комп’ютер для доступу до веб-сайту. Це дозволяє виявити небезпечний вміст перед відкриттям сторінки.
 

Можливості та переваги:

  • Фаєрвол
  • Резервне копіювання до хмари (Диску Google або Dropbox)
  • Захист від вимагачів
  • BankGuard — захист банківських та грошових операцій
  • Антиспам
  • Батьківський контроль
  • Антитвірусний сканер
  • Захист від експлойтів
Докладніше
Функції: Antispyware, Antispam and correspondence protection, Anti-phishing, Parental controls / Content management, Banking security, Firewall / Firewall, Protection against exploits / rootkits, Trojan protection
Платформа призначення: Windows / Desktop
Виробник: G Data Software AG
Використання: Home
Форма поставки Інтернет каналами
Термін використання: 1 year
Кількість користувачів 1 користувач
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:G DATA Internet Security ( 1 користувач на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.