G DATA Total Security ( 1 користувач на 1 рік)

1 348,65 ₴
В наявності
SKU
PCW-GDATA01ITCKEY

Ваш максимальний всебічний захист: простий та розумний

Немає пов’язаних публікацій

G DATA Total Security

Сплачувати рахунки та купувати онлайн ще ніколи не було настільки легко. Ваше рішення з безпеки може бути настільки ж простим, як і онлайн-шопінг. Оберіть програму, що швидко встановлюється та легка у використанні. Завдяки G DATA Total Security Ви отримуєте найкращий захист для інтернет-банкінгу, електронної пошти і важливих даних. Потужний антивірусний сканер та числені додаткові засоби захистять Вас від хакерів, вимагачів та кібератак, не заважаючи при цьому працювати чи відпочивати.

Останнім часом кіберзлочинці все частіше потрапляють до топу новин. Програми-шифрувальники, такі як Locky або Petya, наводять жах на більшість користувачів ПК. Вони використовують страх, що Ваші фото, відео та спогади зникнуть назавжди. Зупиніть вимагання разом з Total Security, що легко впорається з програмами-вимагачами та їх наслідками.

Програмне забезпечення покоління 2019 року створено для зручності. Ми доповнили пакет Менеджером Паролів. Просто додайте його до свого браузеру як плугін, з цього моменту Вам потрібен лише ключ до безпечного пароля. Нова функція запам'ятовує всі дані про доступ до інтернет-магазинів, форумів та Ваш електронний рахунок. Це означає, що Ви можете працювати з надзвичайно безпечними паролями, не запам'ятовуючи їх. Усього одним натисненням клавіші менеджер паролів заповнює паролі та контактні дані, економлячи Ваш цінний час.

Фото Ваших дітей, святкові відео та цифрові сувеніри відтепер надійно захищені завдяки автоматичному резервному копіюванню. Захистіть себе від втрати даних — просто та ефективно. G DATA Total Security зберігає Ваші дані, захищені паролем, локально на ПК або ж у хмарному сховищі, такому як Диск Google або Dropbox. Ніякі додаткові встановлення не потрібні. Збережіть усе, що близько Вашому серцю. Фото та документи також зберігаються у безпеці, у захищеному від хакерів місці.
 

Можливості та переваги:

  • Захист від вимагачів
  • Менеджер Паролів
  • Шифрування даних
  • Резервне копіювання
  • BankGuard — захист банківських та грошових операцій
  • Контроль пристроїв
  • Очищувач браузеру
  • Оптимізація роботи комп'ютера
Докладніше
Функції: Antispyware, Antispam and correspondence protection, Anti-phishing, Parental controls / Content management, Banking security, Firewall / Firewall, Protection against exploits / rootkits, Trojan protection
Платформа призначення: Windows / Desktop
Виробник: G Data Software AG
Використання: Home
Форма поставки Інтернет каналами
Термін використання: 1 year
Кількість користувачів 1 користувач
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:G DATA Total Security ( 1 користувач на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.