Microsoft Windows 10 Home 32-bit/64-bit USB P2 англаійська мова ( для 1 користувача)

5 080,00 ₴
В наявності
SKU
HAJ-00054

Тип продукту: Коробкові версії Microsoft FPP, USB- носій

Розрядність операційної системи, bit: 32 та 64

Кількість користувачів: 1 Пк

Термін: 1 рік

Мова: англійська

Немає пов’язаних публікацій

Windows 10 - це остання і ще краща версія добре відомої та популярної операційної системи. Windows 10 створено для максимальної зручності користувачів, вона звична і проста, у неї багато подібностей з Windows 7.
Переваги

  • Інтерфейс перероблений і оновлений. Якщо вам потрібно більше місця на робочому столі, то у Windows 10 є можливість прикріпляти до 4 елементів на одному екрані, а також створювати додаткові віртуальні робочі столи. Вікно більше не має межі. Функція Snap Assist викладає виробничі розміри вікон і виконує свою прив'язку до головного робочого столу. Документи, створені в Microsoft Office, тепер доступні для всіх пристроїв, і вони будуть зберігатися на серверах.

  • Меню Пуск самостійно налаштовується під роботу користувача. Є можливість додавати потрібні програми. Крім того система постачає в меню додатки, які були використані нещодавно.

  • Тепер програма Microsoft буде працювати з будь-якими гаджетами під своїм акаунт. Такі додатки як: "Карти", "Фотографії", "Пошта", "Календар", "Groove", "Фільми та ТВ-передачі" створюють резервні копії ваших даних в OneDrive, які потім синхронізуються між усіма вашими пристроями з Windows 10, так що потрібні дані завжди будуть під рукою.

  • Голосова навігація Cortana дозволяє дізнатись про погоду, про стан доріг, написання листа, пошук файлів, нагадування про зустрічі.

 

Докладніше
Термін використання: 1 year
Використання: Home
Кількість користувачів 1 користувач
Час поставки до 48 годин
Форма поставки Інтернет каналами
Виробник: MICROSOFT
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Microsoft Windows 10 Home 32-bit/64-bit USB P2 англаійська мова ( для 1 користувача)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.