Програмне забезпечення Microsoft Windows Svr Essentials 2019 64Bit (ОЕМ; ліцензія збирача) російська мова ( підтримка до 25 користувачів і 50 пристроїв)

12 836,00 ₴
В наявності
SKU
G3S-01308

Тип продукту: Повна ОЕМ-ліцензія (ОЕМ; ліцензія збирача)

Підтримка до 25 користувачів і 50 пристроїв.

Термін: 1 рік

Мова: російська

Немає пов’язаних публікацій

Microsoft Windows Server 2019 Essentials (ОЕМ; ліцензія збирача)– стандартна ліцензія для збирачів систем. ОЕМ-ліцензія НЕ призначена для поширення кінцевим користувачам окремо від комп'ютерної техніки. Являє собою ідеальне рішення для малого бізнесу і невеликих організацій, яке надасть потужні та досить гнучкі можливості, щоб створити ефективно працюючий сервер з надійним захистом даних і конфіденційної інформації. Продукт підтримує основні бізнес-додатки і може працювати з хмарними програмами та сервісами.

Можливості

  • Наявність захищених даних і безпечний віддалений доступ у компанії малого та середнього бізнесу.

  • Для того щоб забезпечити просте управління всіма клієнтськими комп'ютерами, є можливість об'єднати їх у єдину мережу з панелями моніторингу Windows Server Essentials.

  • Мережеві користувачі з підтримкою архівів, журналу, файлів, зможуть встановити актуальні версії документів і файлів, навіть не звертаючись за допомогою до адміністратора.

  • Дискові простори забезпечують розширення ресурсів для зберігання даних по мірі росту компаній, надаючи найкращу доступність до даного та економічного рішення.

  • Завдяки практично миттєвій міграції у хмару створюйте і розгортайте ваші додатки.

Докладніше
Термін використання: 1 year
Використання: Business
Кількість користувачів 50 користувачів
Час поставки до 48 годин
Форма поставки Інтернет каналами
Виробник: MICROSOFT
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Програмне забезпечення Microsoft Windows Svr Essentials 2019 64Bit (ОЕМ; ліцензія збирача) російська мова ( підтримка до 25 користувачів і 50 пристроїв)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.