McAfee Security for Email Servers ( 11 користувачів на 1 рік)

6 548,20 ₴
В наявності
SKU
GSSYFM-AA

Комплексний захист поштових серверів Microsoft Exchange та Lotus Domino

Немає пов’язаних публікацій

McAfee Security for Email Servers використовує новітні технології сканування пам'яті, додаткового сканування за вимогою, видаляє віруси, хробаків, троянців, запобігає фішингу та іншим загрозам, пов'язаних з електронним листуванням.

Можливості та переваги:

 • Виявлення прихованих загроз
  Ефективний внутрішній захист виявляє загрози, що здатні проникнути крізь захист периметру або потрапити у мережу з заражених комп'ютерів.
 • Отримайте ефективну фільтрацію електронного листування та заблокуйте спам
  Ви можете забезпечити виконання корпоративних політик користування електронною поштою, видаляючи матеріали непристойного характеру та блокуючи поширення конфіденційної інформації. Позбавтесь від спаму за допомогою антиспамового модулю.
 • Централізоване керування
  McAfee ePolicy Orchestrator (McAfee ePO) надає можливість керувати усіма засобами захисту віддалено, за допомогою єдиної консолі.
 • Можливість автоматичного оновлення
  Автоматичне завантаження найновіших антивірусних баз (DAT-файлів) по HTTP або FTP, з мережевого файлового ресурсу або за допомогою консолі McAfee ePO дозволяє ІТ-працівникам не витрачати час на оновлення вручну.
 • Захист поштових серверів цілодобово та без вихіднихПеревіряйте повідомлення електронної пошти і вкладені в них файли на наявність вірусів, троянців, хробаків та інших шкідливих програм. Перевірка репутації файлів за допомогою хмарних технологій McAfee Global Threat Intelligence здійснюється у реальному часі та захищає від відомих та невідомих загроз.
 • Забезпечення відповідності законодавчим нормам
  Фільтрація повідомлень за допомогою аналізу розміру повідомлення, вмісту тексту повідомлення, вкладених у повідомлення файлів дозволяє блокувати або перемістити до карантину повідомлення, що містять підозрілу інформацію.
 • Впровадження засобів запобігання відтоку даних та сканування вмісту
  Вбудовані словники дозволяють виконувати більшість нормативно-правових вимог — як державних, так і корпоративних, а налаштовуємі фільтри дають можливість запобігати поширенню конфіденційних даних. Створіть глобальні політики або локальні винятки з цих політик.
Докладніше
Функції: Antispyware, Antispam and correspondence protection, Anti-phishing, Parental controls / Content management, Remote control, Trojan protection, Pisochnitsya / Quarantine
Платформа призначення: Windows / Server
Виробник: McAfee
Використання: Business
Форма поставки Каналами інтернет
Термін використання: 1 year
Кількість користувачів 11 користувачів
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:McAfee Security for Email Servers ( 11 користувачів на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.