Zillya! Internet Security для інтернет захисту ( 1 користувач на 1 рік)

199,00 ₴
В наявності
SKU
4820174870065

Антивірус інтернет захисту.

Немає пов’язаних публікацій

Zillya! Internet Security — антивірус для активних користувачів Інтернет, що забезпечує підвищений рівень захисту завдяки модулям проактивного захисту: поведінковому та евристичному аналізаторам, антиспаму та антифішингу. Створений українськими спеціалістами з інформаційної безпеки, продукт увібрав в себе кращі досягнення світової антивірусної індустрії. Купуйте онлайн, користуйтесь соціальними мережами, вільно шукайте інформацію в Інтернет завдяки проактивним технологіям захисту.

Компоненти Zillya! Internet Security:
 

 • Повний набір антивірусного функціоналу. Internet Security виконує всі функції антивірусного захисту та містить:
  • Систему перевірки файлів в режимі реального часу призначена для виявлення вірусів та інших шкідливих програм, що намагаються проникнути на комп’ютер;
  • Поштовий фільтр - перевіряє усі повідомлення на наявність шкідливих об’єктів, чим гарантує, що жодна загроза не потрапить до системи з електронним листом;
  • Евристичний аналізатор - Визначає нові віруси, записи для детектування яких поки що відсутні в антивірусній базі;
  • Щоденні оновлення антивірусних баз гарантують роботу в максимально захищенному середовищі
 • Три види сканування, які можна запускати паралельними потоками:
  • Швидке. Для перевірки критичних ділянок системи.
  • Повне. Перевіряються усі наявні файли на комп’ютері.
  • Вибіркове. Сканування файлів за бажанням користувача.
 • Брандмауер програмного рівня:
  • Блокувати все – повністю блокує вхідний та вихідний трафіки для додатків
  • Дозволити все – повністю дозволяє вхідний та вихідний трафіки
  • Дозволити тільки вихідний – дозволяє додатку тільки вихідний трафік
  • Створити окреме правило – дозволяє повністю налаштувати індивідуальні параметри доступу: дозволити або заборонити певну адресу (одну адресу, діапазон адрес, маску IP-адрес), відкрити або закрити певні порти (або застосувати правило до всіх портів для додатку, обрати напрямок трафіку для цих налаштувань, вказати протокол).
  • Автоматичний режим роботи
   Не потребує особливих знань тонкощів роботи додатків у мережі. Для користувачів, які не мають певних знань та навичок роботи з брандмауером та його налаштуваннями, реалізований автоматичний режим. У такому режимі роботи для додатків, які для своєї роботи потребують доступ до мережі, автоматично створюються правила, які дозволяють лише вихідний трафік. Це дозволяє оптимально налаштувати безпеку системи, не потребуючи при цьому ніякої дії с боку користувача.
  • Інтерактивний режим для досвідчених користувачів
   В тому випадку, якщо користувач знає, як правильно створювати правила для брандмауерів, у продукті врахований інтерактивний режим.
   В такому режимі для користувачів є 4 варіанти вибору дій:
  • Контроль за доступом додатків до мережі
   Брандмауер відстежує всі спроби додатків отримати доступ до мережі – як вхідний трафік, так і вихідний;
  • Захист від несанкціонованих зовнішніх атак
   За замовчуванням брандмауер дозволяє додаткам тільки вихідний трафік. Це дозволяє захистити систему від спроб отримати до неї доступ ззовні, оскільки будь-які вхідні запити блокуватимуться.
  • Вбудований набір правил
   Програма містить вбудовану базу даних, що містить усі необхідні правила дозволу або блокування (за бажанням користувача) стандартних системних сервісів або протоколів (NetBios, DHCP, DNS и т.п.) для роботи з мережею. З їхньою допомогою можна дозволяти або забороняти мережеву активність по таким протоколам та не розбиратися у тонкощах їхньої роботи.
  • Дає можливість встановлювати загальні налаштування для всіх додатків в системі
   В Zillya! Internet Security є можливість встановлювати загальні налаштування для всіх додатків. Наприклад, користувачу необхідно, щоб усі додатки мали доступ до певного серверу. Для цього достатньо в налаштуваннях прописати правило, яке буде дозволяти доступ до певної IP-адреси через певний порт. І вже не буде потрібно для кожного додатку створювати окремі правила доступу до цього серверу.
 • Інспектор (поведінковий аналізатор)
  Продукти нової лінійки отримали новаторські проактивні технології. Одним з найбільш важливих модулів всієї лінійки антивірусів від Zillya! є наявність так званого поведінкового аналізатора (HIPS). Ця унікальна технологія - найсучасніше рішення, яке реалізовано у світовій антивірусної індустрії. Суть його роботи - сканування і аналіз програм, на предмет їх можливої шкідливої поведінки. Якщо HIPS вирішить, що програма робить дії, які потенційно можуть нашкодити вашому ПК, то вона буде заблокована.
 • Функція самозахисту
  У новій лінійці антивірусів від Zillya! реалізована функція самозахисту. Вона виключає можливість відключення захисту вашого ПК, внаслідок примусової зупинки за допомогою «Диспетчера завдань». Ця особливість реалізована, як відповідь сучасним троянам, які здатні отримувати адміністративні права на зараженому ПК і блокувати роботу встановлених програм, в тому числі, несучасних антивірусів.
 • WEB-фільтр (захист HTTP-трафіку)
  • Блокування небезпечних сайтів
   В Zillya! Internet Security є можливість блокувати доступ до потенційно небезпечних сайтів, блокуючи їх завантаження при перегляді в браузері. При цьому, користувач бачить відповідне повідомлення;
  • Блокування потенційно небезпечного контенту з підозрілих сайтів
   Деякі сайти додаються до бази Zillya! Internet Security як підозрілі, або як сайти, що мають шкідливий контент. Якщо сайт знаходиться в такому списку, ви матимете змогу його відвідувати, переглядати сторінки, зображення, але не матимете змогу завантажити з цього ресурсу програми, архіви, документи та інші файли, які потенційно можуть нести загрозу вашому комп’ютеру.
  • Створення власного списку сайтів, що блокуються
   У WEB-фільтрі є можливість, окрім вбудованої бази сайтів, що блокуються, створити власний список таких сайтів, які користувач за певних причин вважатиме шкідливими. До власної бази застосовуються ті ж сами правила, що і до загальної бази.
 • USB-захист
  Модуль захисту USB-дисків контролює підключення будь-яких накопичувачів до USB-портів. Попередній аналіз з подальшим інформуванням користувача, надійно захищає комп'ютер від автоматичного завантаження небезпечних об'єктів. Тепер Zillya! Антивірус захистить від автоматичного запуску з «флешки» вірусу або хробака, навіть якщо це абсолютно новий, нікому не відомий вірус. При підключенні нового USB-накопичувача Zillya! виявляє його, проводить короткий аналіз і повідомляє користувачеві про рівень безпеки диску. В разі виявлення на флеш-носії вірусу або якихось підозрілих об'єктів, антивірус відразу пропонує користувачу видалити їх.
 • Mail-фільтр
  Поштовий фільтр перевіряє всі вхідні і вихідні поштові повідомлення на наявність шкідливих об'єктів, не допускаючи таким чином можливості для проникнення в систему загроз разом з електронним листом.
 • Антиспам
  Модулі побудовані на принципі проактивних технологій. Вони дозволяють налаштувати «чорні списки» електронних поштових адрес та сайтів, які були помічені в спам-розсилках або фішинговій діяльності. Так, наприклад, Антиспам дозволяє проводити гнучке налаштування повідомлень, що будуть блокуватися. Ви можете встановити фільтр по відправнику, одержувачу, заголовку або темі листа. Це дозволить суттєво скоротити ймовірність отримання небажаних email.
 • Антифішинг
  У свою чергу Антифішинг дозволить уникнути попадання на сайти, які ведуть фішингову діяльність, крадуть дані користувачів й використовуються зловмисниками для незаконного збагачення.
 • Оптимізація роботи ПК
  Оптимізатор – це утиліта, яка пришвидшує роботу ПК. Даний програмний модуль дозволяє знаходити непотрібні файли і програми, які працюючи завантажують систему, та видалити їх. Одним з найбільш важливих модулів антивіруса є оптимізатор, принцип роботи якого зводиться до кількох унікальним особливостям. Принцип роботи заснований на тому, щоб перевірити певні локації пам'яті комп'ютера, де зберігаються тимчасові файли. До таких категорій оптимізатор відносить кеш браузерів, історію пошуку, яку вони зберігають, оновлення ОС, «службові» файли тощо. Після закінчення сканування, утиліта виводить на екран у вигляді списку всі файли, які пропонує видалити, і що головне, їх розмір поодинці та загальний обсяг пам'яті, який буде звільнений. Рішення про видалення приймає безпосередньо сам користувач.
 • Файловий шредер
  Спеціальна програма, яка дозволяє максимально надійно видаляти непотрібні конфіденційні файли, без можливості їх відновлення. Використання таких програм - найкращий варіант для повного і надійного видалення важливих даних.
  • Принцип роботи програм-шредерів полягає в тому, що файл, який планується видалити, піддається багатопрохідному затиранню.
  • Видалити файли можна або безпосередньо з меню антивірусу (вкладка Інструменти) або ж за допомогою контекстного меню, клікнувши правою кнопкою миші на будь-якому файлі та обрати в спливаючому меню пункт «Wipe files by Zillya! Internet Security».

Мінімальні вимоги до апаратного забезпечення:
 

 • Частота процесора - 1 ГГц
 • Оперативна пам'ять - 1Гб і більше
 • Місце на жорсткому диску - 450 Мб
 • Операційна система - Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7 (х32, х64), Windows 8 (x32, x64), Windows 10 (x32, x64)
 • Роздільна здатність екрану - 1024 х 768 і вище
Докладніше
Функції: Antispyware, Antispam and correspondence protection, Anti-phishing, Firewall / Firewall, Protection against exploits / rootkits, Pisochnitsya / Quarantine
Платформа призначення: Windows / Desktop
Виробник: Zillya!
Використання: Home
Форма поставки Інтернет каналами
Термін використання: 1 year
Час поставки до 48 годин
Кількість користувачів 1 користувач
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Zillya! Internet Security для інтернет захисту ( 1 користувач на 1 рік)
Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.