Ціна цифрової безпеки

Важко поставити цінник на цифрову безпеку. Візьмемо, наприклад, зловмисне програмне забезпечення. Ці підступні маленькі коди знаходять собі ваші пристрої та передають вашу особисту інформацію на далекі комп'ютери, якими керують шахраї. Кінцевий результат може перетворитись на що завгодно - від кіберзлочинців, що осушують ваш банківський рахунок, до утримання всієї вашої інформації в заручниках, заморозивши пристрій і попросивши викупу.

Безкоштовне антивірусне програмне забезпечення

Хоча більшість безкоштовного антивірусного програмного забезпечення має хороший рейтинг, він може зробити мінімальне. Це забезпечить базовий рівень захисту. Можливо, вам доведеться перейти на платну форму, щоб отримати всебічне покриття. Таке програмне забезпечення може не встигати за динамічними змінами в кібер-безпеці. Деякі безкоштовні антивірусні програми завантажуються рекламою, яке може сповільнити ваш пристрій.

Платне антивірусне програмне забезпечення

Платне антивірусне програмне забезпечення може запропонувати набагато більше. У нього відмінна підтримка та гарантія клієнтів. Він не тільки захищає від вірусів, шпигунських програм, шкідливих програм, але також захищає вашу особистість та онлайн-транзакції. Підписавшись на такий сервіс, як Norton Security Premium, ви отримуєте захист для декількох пристроїв, і він включає функції сімейної безпеки. Це означає, що ваші діти можуть безпечно досліджувати навколишній світ. Також ви отримуєте 25 Гб безпечного хмарного сховища для вашого ПК. Він також автоматично створює резервні копії ваших фотографій, фінансових файлів та інших важливих документів на ваш вибір на вашому ПК з Windows.

Поширена думка, що платний антивірус призначений не для всіх. Однак правда полягає в тому, що кіберзлочинці можуть вторгнутись до будь якого користувача. Вони здатні викрасти ваші гроші, вашу особистість та вашу інформацію, що може здатися вам неможливим. Завдяки новим загрозам, таким як шпигунське програмне забезпечення, кожен може стати головною ціллю для кіберзлочинності. Найкращий захист - це інвестування в антивірус, який пропонує всебічний захист та чудову підтримку клієнтів.

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2016-2018 Software.Net.Ua, Inc. All rights reserved.